Gratë ministre përqafim të përzemërt Saimir Tahirit në Kuvend

Gossip
Typography

Në Kuvend ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është pritur përzemërsisht nga gratë ministre të kabinetit qeveritar, zonja Mirela Kumbaro, Lindita Nikolla por dhe ish ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli.