Aksident fatal në Gjirokastër, humbin jetën një grua dhe një fëmijë

Kronik
Typography

Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur më aksin Tepelene-Kakavijë pranë fshatit Mashkullorë.

 

2 persona kanë humbur jetën pas perplasjes se dy automjeteve. Viktimat jane një gruan A.Hasani dhe një fëmijë. Nga ky aksident janë plagosur 8 persona të cilët janë derguar në spitalin e Gjirokastres dhe po marrin ndihmën e parë.