Aksident në aksin Librazhd-Elbasan, nuk ka të lënduar

News
Typography

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor, Librazhd-Elbasan, tek kthesat e Murrashit.

Nga burimet policore mësohet se një mjeti, tip "Benz", ka dal nga rruga dhe si pasojë është përmbysur në anë të rrugës.

Nuk raportohen persona të lënduar.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.