S'kanë fund/ Pitbulli kafshon qytetarin, vdes 58-vjeçari

News
Typography

Një 58-vjeçar në Elbasan ka humbur jetën pasi u kafshua nga një qen i racës pitbull.

Viktima është shtetasi Rifat Bajrami i cili u nda nga jeta pas disa ditëve lëngim në spitalin e Elbasanit.

Pas kafshimit të qenit, ai kishte pësuar trombozë dhe pavarësisht mjekimeve nuk arriti të mbijetonte.