Po e bëjmë traditë dhënien e disa këshillave modeste për trajnerët e rinj që marrin drejtimin e Kombëtares shqiptare. Duke qenë se me De Biazin funksionoi dhe na çoi në Europian, gazeta “Panorama Sport” edhe këtë herë është munduar t’i vijë sadopak në ndihmë trajnerit të ri kuqezi, Kristian Panuçi.

Leggi tutto...

Artikuj te tjere...